MYVİA 414 SİTE YÖNETİMİ
GEDİZ ELEKTRİK SÖZLEŞME NUMARASI KULLANAMAYA BAŞLAMASI

KONU İLE İLGİLİ GEDİZ ELEKTRİK FİRMASININ SİTESİNDEKİ DUYURU AŞAĞIDADIR.

 Elektrik Fatura Ödemelerinde Size Özel Sözleşme Hesap Numarası Dönemi Başladı

21.2.2018 08:00


Değerli Müşterilerimiz,

19 Mart Pazartesi günü itibari ile SAP sistemine geçişimizi tamamladık. Teknolojik altyapımızın yenilenmesiyle birlikte elektrik fatura ödemelerinde kullandığınız  tesisat numarası yerine artık tek numara ile işlem yapabileceğiniz Sözleşme Hesap Numarası dönemi başladı.


Sözleşme Hesap Numaralarınızı, siz değerli müşterilerimize 19 Mart Pazartesi günü SMS ve e- posta yolu ile ilettik. İletişim bilgilerinizin güncel olmamasından  dolayı Sözleşme Hesap Numaranızı, SMS veya e- posta yolu ile alamamanız durumunda 0 850 800 0 186 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak, size en yakın Gediz Müşteri İlişkileri Merkezlerimize giderek veya  www.aydem.com/tr/SozlesmeHesapNo adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Sözleşme Hesap Numaralarınız ilk fatura döneminden itibaren elektrik faturalarınızın sol üst tarafında da yer alacak.


İletişim bilgileri güncel olmadığından dolayı Sözleşme Hesap Numaraları, SMS veya e- posta yolu ile iletilemeyen müşterilerimiz, Gediz Müşteri İlişkileri Merkezleri’ni ziyaret ederek, İletişim Merkezimizi arayarak veya http://www.gediz.com/tr/BilgiGuncelleme linkinde yer alan Bilgi Güncelleme Formunu doldurarak iletişim bilgilerini güncelleyebilecek, duyuru ve önemli gelişmelerden haberdar olabilecekler.

YORUMLAR
Rumuz (Görünmesini istediğiniz isim)

Yorumunuz

(Yorumlarınız sistem yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
MYVİA 414 SİTE YÖNETİMİ
KAZIM DİRİK MAH. SANAYİ CAD. NO:31-33 BORNOVA/İZMİR / BORNOVA / IZMIR
Bu içerik 1519 kez görüntülenmiştir.
Bu web sitesi ve içeriği YONETIMCELL tarafından sağlanmaktadır.